domki nad morzem domki do wynajęcia nad morzem pokoje do wynajęcia
Domki apartamentowe Kierunek Rozewie
 
jQuery Carousel
 
 

Regulamin pobytu - Domki Apartamentowe Rozewie

1. Klienci korzystający z naszych obiektów winni przestrzegać postanowień poniższego regulaminu, przepisów BHP i p.poż.
2. Przy rezerwacji pobytu należy dokonać wpłaty zadatku we wskazanym w potwierdzeniu terminie i kwocie na numer rachunku:
ING Bank Śląski 95 1050 1461 1000 0092 7414 2414
3. Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. o 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się do godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Dla jednego apartamentu przysługuje jedno miejsce parkingowe.
4. W dniu przyjazdu należy dokonać dopłaty za wynajem apartamentów, uiścić kaucję w wysokości 300zł, dokonać czynności meldunkowych za okazaniem dowodu osobistego oraz uregulować opłatę klimatyczną w wysokości zgodnej z cennikiem Urzędu Gminy, tj. ok. 2,50 zł/os./dzień.
5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00. Goście odwiedzający proszeni są o opuszczenie domków do godziny 22:30.
6. Ze względów bezpieczeństwa i wymogów ochrony p.poż. w apartamentach nie wolno używać urządzeń elektrycznych oraz gazowych nie będących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek, golarek, urządzeń RTV i komputerów. Żelazko można wypożyczyć bezpłatnie w recepcji.
7. Przy opuszczaniu ośrodka należy dopilnować, aby wszelkie urządzenia (poza lodówką) były wyłączone, okna i drzwi zamknięte. Przed opuszczeniem domku na dłuższy czas oraz na noc, prosimy o składanie parasoli, które znajdują się na tarasie.
8. Teren ośrodka jest monitorowany.
9. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy klientów pozostawione w pokojach i w samochodach.
10. W pomieszczeniach domków obowiązuje całkowity zakaz palenia, można palić na zewnątrz w wyznaczonych miejscach.
11. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia powstałe z ich winy i odwiedzających osób.
12. Goście nie mają prawa przekazywać apartamentu innym osobom, nawet jeśli nie minął okres, za który uiszczono opłaty. Przy wyjeździe należy zostawić w czystości aneks kuchenny i grill, w przeciwnym wypadku będą naliczane opłaty za sprzątanie w wysokości 100zł za apartament.
13. Nie dojechanie na miejsce do godz. 9:00 dnia następnego skutkuje anulacja rezerwacji bez możliwości kontynuacji pobytu.
14. W dniu wyjazdu należy pozostawić w recepcji klucze oraz zdać kartę parkingową.
15. W cenę pobytu wliczony jest koszt zużycia energii elektrycznej w cenie do 10zł/doba. Nadwyżka zużycia za dodatkową opłata 0,80zł/kWh.
16. Zgubienie klucza wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.
17. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odsyłane na jego koszt na wskazany adres w ciągu 1 miesiąca. Po upływie wyżej wymienionego terminu przedmioty zostaną zniszczone.

Informacje dodatkowe:
• prosimy o segregację śmieci (zapasowe kolorowe worki znajdują się w szafce pod zlewem w aneksie kuchennym lub w recepcji) ), pojemniki stoją przy furtce wyjściowej obok parkingu i są odpowiednio opisane,
• otrzymali Państwo dwa klucze: większy jest od Państwa apartamentu, a mniejszy od bramy wjazdowej,
• kapsułki do ekspresu są dostępne w sieci sklepów Biedronka lub w recepcji 20zł/10 sztuk,
• istnieje możliwość zamówienia melexa (numer telefonu podany jest na ulotce w Państwa apartamencie lub dostępny w recepcji)
• prosimy przed wyjazdem o wyczyszczenie grilla (szczotki do czyszczenia znajdują się w szufladzie w aneksie kuchennym), popiół należy wyrzucić do czarnego pojemnika czyli śmieci zmieszanych
• właścicieli psów prosimy o wyprowadzanie ich poza teren ośrodka, a na jego terenie mogą poruszać się tylko i wyłącznie na smyczy.
• z placu zabaw dzieci mogą korzystać tylko pod opieką osób dorosłych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionego regulaminu.
Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego przyjazdu.
 
 
black 10 line