domki nad morzem domki do wynajęcia nad morzem pokoje do wynajęcia
Domki apartamentowe Kierunek Rozewie
 
jQuery Carousel
 
 

Domy nad morzem - Regulamin pobytu

1. Klienci korzystający z naszych obiektów winni przestrzegać postanowień poniższego regulaminu, przepisów BHP i p.poż.
2. Przy rezerwacji pobytu należy dokonać wpłaty zadatku we wskazanym w potwierdzeniu terminie i kwocie na numer rachunku w Banku Millennium 13 1160 2202 0000 0001 3311 1536
3. Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. o 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
4. W dniu przyjazdu należy dokonać dopłaty za wynajem apartamentów, uiścić kaucję w wysokości 300zł  oraz dokonać czynności meldunkowych za okazaniem dowodu osobistego oraz uregulować opłatę klimatyczną w wysokości zgodnej z cennikiem Urzędu Gminy, tj ok. 2,00 zł/os./dzień
5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00. Goście odwiedzający proszeni są o opuszczenie domków do godziny 22:30. Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona.
6. Ze względów bezpieczeństwa i wymogów ochrony p.poż. w apartamentach nie wolno używać urządzeń elektrycznych oraz gazowych nie będących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek, golarek, urządzeń RTV i komputerów. Żelazko można wypożyczyć bezpłatnie w recepcji.
7. Przy opuszczaniu ośrodka należy dopilnować, aby wszelkie urządzenia (poza lodówką) były wyłączone, okna i drzwi zamknięte, parasol ogrodowy złożony.
8. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia powstałe z ich winy i odwiedzających osób.
9. Teren ośrodka jest monitorowany.
10. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy klientów pozostawione w pokojach i w samochodach.
11. W pomieszczeniach domków obowiązuje całkowity zakaz palenia, można palić na zewnątrz w wyznaczonych miejscach.
12. Goście nie mają prawa przekazywać apartamentu innym osobom, nawet jeśli nie minął okres, za który uiszczono opłaty. Przy wyjeździe należy zostawić w czystości aneks kuchenny i grill, w przeciwnym wypadku będą naliczane opłaty za sprzątanie w wysokości 100zł za apartament.
13. Nie dojechanie na miejsce do godz. 9:00 dnia następnego skutkuje anulacja rezerwacji bez możliwości kontynuacji pobytu
14. W dniu wyjazdu należy pozostawić w recepcji klucze, uregulować opłatę za zużycie prądu elektrycznego według stanu licznika oraz rozliczyć kaucję.
15. Zgubienie klucza wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.
16. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odsyłane na jego koszt na wskazany adres w ciągu 1 miesiąca. Po upływie wyżej wymienionego terminu przedmioty zostaną przekazane do utylizacji.
 
 
black 10 line